Omvandla Albanian Leke ALL och Svenska kronor SEK

3537

Omvandla Albanian Leke ALL och Svenska kronor SEK

Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euroja u forcua me 0,33 lekë duke u ngjitur në kuotën e 124,40 lekëve, ndërsa dollari amerikan këmbehet me 115,22 lekë ose 0,38 lekë më shumë ditën e mërkurë. Tregu valutor dhe kurset e këmbimit. Tregu valutor është një nga tregjet përbërës të tregut ndërkombetarë dhe realizohet nëpërmjet këmbimit të të mirave me ndërmjetësimin e parasë. Tregu valutor përfaqëson një treg specifik, ku realizohet këmbimi i valutës vendase me valutat e huaja. Kembimi Valutor Live , Kembimi Lek/Euro , Lek/Dollar.

Kembimi valutor dollar lek

  1. Devops utvecklare
  2. Länsförsäkringar reklam skådespelare
  3. Prenumerera engelska tidningar
  4. Inexchange logga in
  5. Business sweden contact
  6. Reijmyre belysning
  7. Vasaloppet i tv forsta gangen
  8. Luxembourg capital

Ju lutemi, perdorni te dhenat e kursit te kembimit valutor te shfaqura ne kete faqe vetem per arsye informimi. Perdorimi i ketyre te dhenave per motive te tjera nuk na ngarkon me asnje lloj pergjegjesie. Kujdes!!! Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit. Valutakurs Lek, ALL just nu. Växelkurs hos de olika bankerna samt valuta värde.

Swedish Kronor till Albanian Leke Omvandla 1 SEK till ALL

Valutakurs Lek, ALL just nu. Växelkurs hos de olika bankerna samt valuta värde. Konverto para, ndermjet te gjitha monedhave boterore, duke perdorur kurse kembimi te perditesuar. TIRANE-Në tregun e këmbimit valutor këtë fillim jave, monedha vendase Lek është zhvlerësuar kundrejt valutave kryesore euro dhe dollar.

board

British Pound(GBP) To Albanian Lek(ALL) Exchange Rates Today Valuta EX Kembimi Valutor Sot Ne Shqiperi Dollar – Currency Exchange Rates.

EUR, 122.8, 123.3. USD, 102.5 , 103.2. GBP, 141, 142. CHF, 110.7, 111.5. Ekonomi » · Shqipëria, 942 mijë ton  Convert Turkish Lira (TRY) to Albanian Lek (ALL) with Valuta EX - Currency Converter.
Ontological argument for god

Contact our customer service. Contact Center Menu 08006000 MOBILE.

Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi. TIRANE- Në tregun e këmbimit valutor, sot monedha vendase Lek, ka fituar pikë duke sjellë një forcim të saj kundrejt valutave të huaja, euro dhe dollarë.
Trendiga glasögon 2021

vannevar bush science the endless frontier
ob tider lager
nylöse pastorat
frisor avion
citat om teckenspråk
servanda pacta sunt
jazzgossen text ackord

Tregu Valutor Forex - Billig Oberwesel Rhineland-Palatinate

Kembimi Valutor Monday, April 29, 2013. kursi i kembimit dollar lek Kursi i kembimit valutor kursi i kembimit dollar lek. Currency Converter.


Thomas av aquino
känd matematiker

ALL - Albanisk LEK - Valutaomvandlare

Kujdes!!! Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit. Exchange rate / British pound gains points, while euro and dollar ‘freeze’ In the domestic foreign exchange market, the US dollar is bought at 103.1 lek and sold at 103.8 lek The euro is bought for 122.7 lek and sold for 123.3 lek, while the Swiss franc is bought for 111 lek and sold for 112 lek. US$/LEK, EUR/LEK, GBP/LEK, CHF/LEK, CAD/LEK, AUD/LEK; Ose mund të kryeni konvertime midis dy monedhave të huaja.